Board of Innovation

Board of Innovation یک شرکت استراتژی طراحی و نوآوری است. مشاوران ما به بزرگترین سازمانهای جهان کمک می کنند تا تغییرات اساسی را انجام دهند. ما این کار را با توسعه استراتژی های رشد ، قابلیت های نوآوری و مشاغل جدید با استفاده از دارایی ها و نقاط قوت اصلی مشتریان انجام می دهیم.

با تشکر از سالها فعالیت در این زمینه ، می دانیم که برای کار کردن نیازی به نوآوری نیست. شما تئاتر نوآوری را از ما دریافت نخواهید کرد. استراتژیست ها و طراحان تجارت ما کاملاً متعهد به ارائه بازده از نوآوری هستند. ما روی برنامه هایی تمرکز می کنیم که نتیجه می دهند.

چه کار میتوانیم برایتان بکنیم؟

ما 2 خدمات مشاوره اصلی ارائه می دهیم

طراحی کسب و کار

یک استراتژی محکم و توانایی های داخلی تنها در صورتی اهمیت دارد که شما را قادر به تولید محصولات و خدمات جدید به بازار کند. برنامه های طراحی کسب و کار ما به شما کمک می کند تا فوری ترین مشکلات تجاری خود را برطرف کنید. برخی از ابزارها و روش هایی را که در کتابنامه طراحی کسب و کار ما استفاده می کنیم ، بررسی کنید.

استراتژی نوآوری

با هم ، ما به چگونگی سازماندهی فعالیت های نوآوری خود ، جایی که می خواهید بروید (به عنوان مثال در بازارهای جدید؟) ، بررسی نمونه کارها نوآوری فعلی خود و کمک به شما در تعیین اولویت های مناسب ، خواهیم پرداخت. در طول دوچرخه استراتژی متراکم نوآوری ، همه این موارد را به یک برنامه عملی واقع بینانه برای رشد تبدیل خواهیم کرد.

ما 2 خدمات مشاوره اصلی ارائه می دهیم

همراه با استراتژی نوآوری و طراحی کسب و کار ، ما فرمول های مختلفی را برای ارتقا the مهارت در سازمان شما ارائه می دهیم. این برنامه ها شامل برنامه های آموزش مربی ، دوره های نوآوری در مدل کسب و کار ، نوآوری برای مدیران و موارد دیگر است. ما این برنامه ها را به شما پیشنهاد نمی دهیم مگر اینکه به شما در دستیابی به تأثیر تجاری مورد نظر شما کمک کنند. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم مدت طولانی به ما وابسته نیستید.

ماموریت ما.

ماموریت بلند مدت ما الهام بخشیدن به 100 میلیون نفر برای نوآوری برای فردایی بهتر است. برای دستیابی به این هدف ، ما جامع ترین پایگاه دانش نوآوری منبع باز را در وب ایجاد کرده ایم. ما ابزارها ، راهنماها ، تجزیه و تحلیل عمیق روش ها ، مقالات مربوط به نحوه کار و وبینارها را منتشر می کنیم تا هر آنچه برای توسعه مشاغل جدید موفق نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم.

چرا مشتریان ما را دوست دارند

استراتژیست ها + کارآفرینان

ما مانند استراتژیست ها فکر می کنیم اما مانند کارآفرینان رفتار می کنیم. بالاتر از 50٪ تیم های ما قبلاً شرکت خودشان را ایجاد و هدایت کرده اند.

مستقل

ما انگیزه شخصی و فداکاری را به ارمغان می آوریم. در حالی که ما در قاره آمریکا ، اروپا و آسیا دفاتر داریم ، استقلال خود را از مشاوره حجم حفظ کرده ایم.

بدون درنگ روی تأثیر متمرکز شده است

ما بر روی حل چالش های بزرگ مشتریان خود ، از طریق نوآوری معنی دار تمرکز می کنیم. تئاتر نوآوری وجود ندارد.

تجربه

بیش از 10 سال تجربه جهانی با Fortune 500 ، پیش بینی آینده ، ایجاد استراتژی ها و ایجاد مشاغل جدید.

راه حل های غیر مشهود

ما فراتر از امر بدیهی می رویم. انتظار غیرمنتظره را پیش بینی کنید. به استراتژی ها و پیشنهادهایی که همتایان شما از آن استفاده نمی کنند ، شکل دهید.

متن باز

مأموریت ما در طول زندگی الهام بخشیدن به 100 میلیون نفر برای نوآوری برای فردایی بهتر است. به همین دلیل ما همه بینش ها و ابزارهای خود را با منبع آزاد باز می کنیم.

ما کجا قرار داریم؟

هیئت نوآوری از دفاتر خود در نیویورک ، سائوپائولو ، آمستردام ، آنتورپ و سنگاپور فعالیت می کند. تیم متنوع ما متشکل از بیش از 15 ملیت با دیدگاه ها و تخصص های منحصر به فرد است.

ما مشتریانی در علوم بهداشت / زندگی (روشه ، نوواریس) ، بانکداری / امور مالی (ING ، NN) ، صنایع سنگین (جنرال الکتریک ، لافارژ هولسیم) ، کالاهای مصرفی سریع / خرده فروشی (دانون ، استی لودر) ، تلفن (لیبرتی جهانی) ، Telnor) ، تحرک / هواپیمایی (KLM ، فولکس واگن) و موارد دیگر.

فرهنگ و ارزشهای ما

کاری کن با ارزش شود

ما بر روی آنچه بیشترین تأثیر را دارد تمرکز می کنیم. تئاتر ندارد.

به دیگران کمک کن

ما واقعاً به دیگران کمک می کنیم تا بدرخشید و حیرت انگیز باشید. هیچ منیتی

بالا بردن نوار

هدف ما تعیین استاندارد است با کار دقیق تر ، نه سخت تر

بنگاه دار باشید

ما مالکیت می گیریم ، و انجام کارها

تصویر ایمیل

بیایید با هم تماس بگیریم!

ما به شما کمک خواهیم کرد تا با دلهره آورترین چالش های تجاری خود کنار بیایید.

ما متعهد به محافظت و احترام به حریم خصوصی شما هستیم و از اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه اطلاعات درخواستی از ما استفاده خواهیم کرد. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را مرور کنید.