تصویر آکادمی

آکادمی

بیش از 1 میلیون نفر از ابزارها و روش های ما برای رشد سازمان خود ، اطمینان از درآمد و ارائه تجربه شگفت انگیز مشتری استفاده می کنند. ما در ایجاد و اجرای راه حل های یادگیری سفارشی برای شرکت ها تخصص داریم.

در طول تغییر غیرقابل تصویب مرتبط باقی بمانید

محصولات، خدمات و مدل های تجاری را که ایجاد می کنند طراحی کنید

جلوگیری از خطر خرابی های پرهزینه تصمیمات مبتنی بر شواهد بگیرند ایجاد مشارکت مدل تجاری خود (رقبا) را تجسم کنید نوآوری را اندازه گیری کنید

اصول اصلی ما

تمرکز بی امان روی ماندگاری راه حل

حلقه های بازخورد با شرکت کنندگان و حامیان مالی اطمینان از بهبود مداوم ماژول های یادگیری ما را می دهند. ما از طریق همکاری نتایج را به دست می آوریم

کار سریع و عملی با تیم های چند رشته ای

ما ابزارها و محتوای سفارشی مورد نیاز تیم شما را برای پیشرفت سازمان شما در اختیار شما قرار خواهیم داد.

از طریق آزمایش تصمیمات مبتنی بر شواهد بگیرید

ما دارایی ها و چارچوب های اصلی شما را بجای اینکه به تئوری پایبند باشیم ، استفاده خواهیم کرد. شرکت کنندگان در حالی که یاد می گیرند فعالانه چالش های سازمان شما را حل می کنند.

چالش هایی که ما پشت سر می گذاریم

دوره های آنلاین آنلاین

موضوع خود را انتخاب کنید.

یک دهه ایجاد و بهبود تجارب یادگیری برای شرکت ها ، ما را به سمت توسعه رویکرد ترکیبی سوق داد که ترکیبی از یادگیری آنلاین گام به گام و جلسات تعاملی زنده باشد.

آیا می خواهید تیم خود را در طیف وسیعی از مناطق مختلف ارتقا دهید؟ به یکی از کارشناسان آکادمی ما اطلاع دهید. آنها موضوعاتی را که به دنبال آن هستید ترکیب می کنند تا یک برنامه یادگیری متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما ایجاد کنند.

تماس با ما

قالب مورد نیاز خود را کشف کنید!

چه در جستجوی ابتکارات جدید باشید ، چه بخواهید سرعت خود را در بازار افزایش دهید یا نیاز به افزودن مهارت به تیم خود دارید ، ما یک قالب طراحی تجاری داریم که متناسب با نیازهای شرکت شما است.

فرم را پر کنید تا با یکی از کارشناسان ما گپ بزنید.

ما متعهد به محافظت و احترام به حریم خصوصی شما هستیم و از اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه اطلاعات درخواستی از ما استفاده خواهیم کرد. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را مرور کنید.

چالش ها

مورد اعتماد Fortune500 و مبتکران جهانی​

جستی نو یک آژانس طراحی تجاری مستقل است که از روش های اثبات شده استفاده می کند.