لوگو روخه

استراتژی نوآوری دیجیتال برای روشه

استراتژی نوآوری دیجیتال برای روشه

ما یک استراتژی سلامت دیجیتال ایجاد کردیم و چندین فرصت رشد را بر اساس تغییر نیازهای بیمار و ظهور فناوری های جدید شناسایی کردیم.

لوگو روخه

چالش

محدود کردن فرصت های دیجیتال

F. Hoffmann LA Roche یک شرکت علوم زیست چند ملیتی است که در سراسر جهان تحت دو بخش دارویی و تشخیصی فعالیت می کند. در مقایسه با بخش دارویی ، ارزش تجاری تشخیص از لحاظ تاریخی کمتر بوده است. تغییر در هوا وجود دارد: همانطور که فن آوری های جدید در حال تغییر تمرکز مراقبت های بهداشتی از درمان به مراقبت هستند ، تشخیص اولین زمینه ای است که از این تحول بهره مند می شود.

در این سناریو ، روشه از هیئت نوآوری به بازل دعوت کرد تا با ایجاد یک استراتژی دیجیتال و طراحی و اجرای یک چشم انداز و استراتژی نوآوری برای کشف پیشنهادات جدید سلامت دیجیتال برای روشه ، با هدف انجام آنچه بیمار در مرحله بعدی نیاز دارد!

آشنا بنظر رسیدن؟ ما می توانیم کمک کنیم

هیئت نوآوری به ما کمک کرد تا یک استراتژی نوآوری جدید طراحی کنیم و آن را به یک فرایند ساختاری تبدیل کنیم. با هم توانستیم فرایندی متناسب با صنعت خاص خود بسازیم.

RICHARD BATRLA-UTERMANN ، مدیر پزشکی ، ROCHE DIAGNOSTICS
تصویر روخه

راه حل

انسان محور استراتژی نوآوری

هیئت نوآوری رهبران مختلفی را برای حمایت از ایجاد استراتژی دیجیتال برای روشه گرد هم آورد. با هم ، مناطق جدید رشد را شناسایی کردیم که با توجه به روندها و فناوری های بازار ، به آن دامن می زنند.

ضربه

یک استراتژیک هماهنگ چارچوبی برای نوآوری در مراقبت های بهداشتی

هیئت نوآوری تحت تأثیر قرار گرفت:

  1. ایجاد یک استراتژی دیجیتال آینده نگر، با همکاری رهبران مختلف در سازمان.
  2. نقشه برداری از چشم انداز سلامت دیجیتال که براساس نیازها و فناوری های بیمار تقسیم شده است.
  3. جعبه ابزاری برای نوآوری با هدف ایجاد راه حل های بیمار محور جدید.

به علوم زندگی علاقه دارید؟

ما با شرکت های داروسازی ، بیوتکنولوژی و فناوری پزشکی پیشرو در زمینه طراحی راه حل های بیمار محور و مدل های تجاری پایدار که کیفیت مراقبت را افزایش می دهند همکاری می کنیم.
تصویر ایمیل

تماس با ما

چالش مشابهی؟ بیا با هم صحبت کنیم

با الهام از این پرونده و علاقه مند به ایجاد همکاری مشابه هستید؟
با یکی از کارشناسان ما در تماس باشید!

ما متعهد به محافظت و احترام به حریم خصوصی شما هستیم و از اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه اطلاعات درخواستی از ما استفاده خواهیم کرد. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را مرور کنید.